مسئول ستادنمازجمعه منطقه داریون با بیان اینکه نمازجمعه منطقه طی هفته آینده در محله دیندارلو اقامه خواهد شد، تأکید کرد: ایستگاهای حمل و نقل نمازگزاران نیز تدارک دیده شده است که رفت و آمد این عزیزان به سهولت انجام شود.

هوشیار مسئول ستادنمازجمعه منطقه داریون در خبری اعلام کرد: نمازجمعه داریون طی هفته آینده مورخه ۲فروردین ماه ۱۳۹۸، در مسجد و حسینیه امام سجاد(ع) محلّه دیندارلو اقامه خواهد شد.

وی افزود: ۳ایستگاه جهت تسریع و سهولت حمل و نقل نمازگزاران در خودِ شهر داریون تدارک دیده شده است که روز جمعه آینده؛ نمازگزاران با حضور در مکانهای: بانک ملّی، میدان شهداء و آتش نشانی داریون میتوانند به محل اقامه نماز تشریف بیاورند.

بهرام هوشیار با اشاره به حمل و نقل نمازگزاران روستاها نیز خاطر نشان کرد: نمازگزاران عزیز جمعه در روستاها نیز طبق معمول و مانند همیشه با حضور در ایستگاهای مینی بوس میتوانند به محل اقامه نمازجمعه تشریف بیاورند.

مسئول ستادنمازجمعه منطقه داریون: استثنائاً هفته آینده نمازجمعه در محلّه دیندارلو اقامه خواهد شد و از دو هفته دیگر (۹فروردین۱۳۹۸) دوباره در مصلی نمازجمعه داریون برپا خواهد شد.