حجت الاسلام و المسلمین حمیدی نژاد در خطبه دوم نمازجمعه ۴بهمن ماه منطقه داریون با اشاره به اینکه سخنرانان ماهر سخنرانی می کنند و قصد فریب افکار عمومی را دارند؛ خاطر نشان کرد: این {سخنرانان ماهر} برجامی که خسارت محض بود را خورشید تابان توصیف می کنند!

 

 

 

 

مشروح مهمترین بخش از خطبه های نمازجمعه ۱۳۹۸/۱۱/۴ منطقه داریون

 

حجت الاسلام حمیدی نژاد (امام جمعه منطقه داریون):

➖ اطمینان داشته باشید که امام عزیز ما طبق وظیفه ای که خداوند عالم به ایشان واگذار فرموده است ، تکلیف دارد که با مردم اتمام حجت کند ؛ یعنی موظف است مسیر سعادت دنیا و آخرت را به جامعه اسلامی و بشریت نشان دهد و اگر کوتاهی کند ؛ خداوند عالم از او نخواهد گذشت .

➖ امام عزیز ما در خطبه های نماز جمعه با مردم اتمام حجت کردند و فرمودند : روزی که ده ها میلیون نفر در ایران و صدها هزار نفر در سایر کشورها به پاس خون فرمانده شهید سپاه قدس به خیابان ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند ؛ این روز از ایام الله است ، یعنی روزی که دست قدرت خدا در حوادث جامعه به وضوح و روشنی پیدا است ؛ در واقع هیچ قدرتی نمی توانست این جمعیت عظیم را به خیابان بیاورد به جز خداوند عالم . همچنین فرمودند روزی که سپاهیان ما موشک ها را به سمت پایگاه آمریکای متجاوز در عراق شلیک کردند ، این روز هم از ایام الله بود ؛ یعنی دست قدرت خداوند از آستین سپاهیان ما بیرون آمد و به دشمن متجاوز سیلی زد . خداوند عالم اتمام حجت کرد و اینک وظیفه ما است که شکر گذاری کنیم ؛ در صورت عدم شکرگذاری گرفتار عذاب الهی خواهیم شد .

➖ ۲ خط فکری در مملکت ما از زمان پیروزی انقلاب تاکنون بوده است ؛ یکی خط فکری کسانی که ایمان دارند به خدا و نصرت الهی ، مقاومت ، عقب نشینی نکردن و کوتاه نیامدن در مقابل دشمن ؛ این خط فکری ، برگرفته از قرآن کریم و تعالیم انبیاء و ائمه هدی “علیهم السلام” است ؛ همان خط فکری امام خمینی “ره” و امام حاضر عزیز ما ، امام خامنه ای “مدظله” . پیروزی این خط فکری ، تضمین شده از جانب خداوند عالم در قرآن کریم است .
خط فکری دوم ؛ خط فکری غربگراها و لیبرالها است که میگویند ما باید به امکانات مادی نگاه کنیم و اگر امکانات ما از دشمن کمتر بود ، کوتاه بیاییم و سازش کنیم . تجربه ما این است که هرگاه این خط فکری اعمال شد ، متضرر شدیم و شکست خوردیم ، چیزی هم نصیب ما نشد .

➖ مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک تشکیل می شود ؛ باید دید مردم به کدام خط فکری رای می دهند ، جناح سیاسی و فامیل و گروه مهم نیستند ؛ امام جامعه تکلیفی به جز راهنمایی و هدایت مردم ندارد ، از این به بعد مردم انتخاب می کنند ؛ اگر به خط فکری مقاومت رای بدهند ، دشمن شکست می خورد و مشکلات حل می شود و در غیر اینصورت به ضرر مردم تمام می شود .

➖ رئیس محترم شورای نگهبان فرمودند ؛ آقای رئیس جمهور حرفی نزند که باعث نا امیدی مردم و سوء استفاده دشمن شود ، برای شورای نگهبان این جناح و آن جناح فرقی ندارد ؛ علت رد صلاحیت ها ربطی به جناح بندی ها ندارد . کسانی فشار وارد می کنند که غربزده ها را وارد مجلس کنند ؛ سخنرانان ماهر سخنرانی می کنند ، برجامی که خسارت محض بود را خورشید تابان توصیف می کنند و قصد فریب افکار عمومی را دارند ؛ در این فتنه ها مردم باید هوشیار باشند .