حجت الاسلام و المسلمین حمیدی نژاد در خطبه دوم نمازجمعه ۱۱بهمن ماه منطقه داریون با اشاره به این نکته که کسانی برای ضربه زدن به انقلاب و ارزشهای آن در میان مسئولین نفوذ کرده اند و بعضی به مسئولیتهای بالا دست پیدا کرده اند؛ خاطر نشان کرد: امروز هرکسی که به دنبال مذاکره با آمریکا باشد، لیبرال نفوذی است، مردم باید دست اینها را از نظام اسلامی کوتاه کنند.

مشروح مهمترین بخش از خطبه های نمازجمعه ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ منطقه داریون

 

حجت الاسلام حمیدی نژاد (امام جمعه منطقه داریون):

* انقلاب اسلامی ایران معجزه ایست که با عنایت خداوند متعال واقع شد و در روایات معصومین(علیهم السلام) پیش بینی شده است.

* هدف انقلاب اسلامی علاوه بر براندازی حکومت ستم شاهی و برقراری حکومت اسلامی و اجرای عدالت؛ آماده سازی جهان برای ظهور امام زمان(عج) می باشد.

ایستادگی و مبارزه با ظلم و ستم و استکبار جهانی وظیفه مهم مردم انقلابی است که هیچگاه نباید نسبت به آن کوتاهی بشود و تا آمدن امام زمان(عج) ادامه دارد.

کسانی که انقلاب اسلامی را قبول ندارند برای ضربه زدن به انقلاب و ارزشهای آن در میان مسئولین نفوذ کرده اند و بعضی به مسئولیتهای بالا دست پیدا کرده اند که وظیفه مردم شناخت آنها و کوتاه کردن دست آنها از نظام اسلامی می باشد.

امام خمینی(ره) خطر افراد لیبرال را گوشزد کرده اند و فرموده اند که این افراد به دنبال ارتباط با استکبار جهانی و خالی کردن انقلاب اسلامی از ارزشهای اسلام ناب محمدی(ص) هستند.

امروز هرکسی که به دنبال مذاکره با آمریکا باشد همان لیبرال نفوذی هست که باید مردم دست او را از نظام اسلامی کوتاه کنند.