حجت الاسلام و المسلمین حمیدی نژاد امام جمعه و نماینده ولی فقیه در منطقه داریون، ضمن گرامیداشت آغاز هجدهمین سالگرد اقامه نمازجمعه در این منطقه؛ بیانیه ای صادر کرد و از عموم مردم شریف منطقه خواست برای اعلام آمادگی و بیعت با امام زمان(عج) هرهفته در نمازجمعه حضور یابند.

متن این بیانیه بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِيَ لِلصَّلَاةِ مِنْ يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ

(اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد چون براى نماز جمعه ندا درداده شد به سوى ذكر خدا بشتابيد)

سپاس بیکران به درگاه خداوند منان که اذن داد بندگان ذلیل و مسکین خود، با ارتباط با خدای عزیز و غنی به عزّت و غنا دست پیدا کنند. شاید بزرگترین نعمتی که انسان نتواند از عهده ی شکرش برآید همین اجازه یافتن برای اقامه نماز باشد، که خداوند لطف کرده، به ما ارزانی داشته است. در میان همه انواع نماز؛ نمازجمعه از برترین عنایات حق تعالی برماست که هم دنیا و هم آخرت ما را درست میکند. نمازی که مردم را یکپارچه کرده و دشمن را مأیوس! و میتواند با بصیرت بخشی به مردم برای دنیای آنها؛ یعنی حلّ مسائل و مشکلات زندگی أعم از اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و… بهترین پاسخ باشد.

عزیزان! مردم ولایتمدار و بزرگوار منطقه داریون!

الآن که در آستانه آغاز هجدهمین سال برقراری نمازجمعه در منطقه هستیم، این موهبت الهی را به همه ی شما بزرگواران تبریک عرض نموده؛ امیدوارم قدردان این نعمت بزرگ خدا باشیم. اهمیت این فریضه ی الهی از آنجا بیش از پیش میشود که ما در آستانه ظهور حضرت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و آغاز گام دوم انقلاب اسلامی -که انشاءالله به ظهور خواهد رسید- هستیم. بنابراین لازم است برای اعلام آمادگی و بیعت با حضرت بقیـة الله الأعظم(أرواحنا فداه) هرهفته زیر خیمه آن حضرت -که مصلای نمازجمعه است- جمع شویم؛ تا گامی باشد برای تعجیل در فرج آن حضرت که روز جمعه خواهد بود.

در پایان از تمامی دست اندرکاران که برای برپایی نمازجمعه زحمت میکشند؛ بویژه از برادران و خواهرانی که در ستادنمازجمعه منطقه داریون برای برپایی هرچه باشکوهتر نمازجمعه تلاش میکند، تقدیر و تشکر می نمایم.

من الله توفیق

محمّد حمیدی نژاد- امام جمعه و نماینده ولی فقیه در منطقه داریون

۲۴ اسفند۱۳۹۷